אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

סוגי הדברות


מדביר - הדברה
שאלות ותשובות בנושא הדברת מזיקים
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

האם ניתן לבצע הדברה באופן עצמאי?

ישנם חומרים ותכשירים שניתן לקנות בחנויות על מנת לטפל בכמויות קטנות או בבעיות נקודתיות. מומלץ לקרוא על הנושא קודם לכן ולהתייעץ עם מומחה על מנת לבחור את החומרים המתאימים ביותר לבעיה. כאשר מדובר בתופעה נרחבת יותר, מומלץ לשכור את שירותיה של חברה הדברה מקצועית הבקיאה בתחום ויודעת להתאים את החומרים והשיטות המתאימות ביותר לבעיה הקיימת ולמזיק הספציפי.

האם ניתן לבצע הדברה באופן עצמאי?
5 (100%) 8 votes

מהי הדברה ירוקה?

הדברה ירוקה היא הדברה העושה שימוש בחומרים כימיים על בסיס צמחי שמזיקים משמעותית פחות מחומרי ההדברה המקובלים. חומרים אלה מתפרקים במהירות, אינם מצטברים במי תהום ועל כן כמעט שאינם יוצרים נזק סביבתי. כמו כן, הם מותאמים ספציפית למזיק שממנו רוצים להיפטר ולכן הם אינם פוגע בבני אדם או בבעלי חיים. הדברה זו יעילה לשטחים קטנים יחסית.

מהי הדברה ירוקה?
5 (100%) 4 votes

מה צריך לבדוק בעת הזמנת מדביר?

ראשית, יש לוודא כי חברת ההדברה היא חברה מוסמכת ע"פ חוק וכי היא מחזיקה בכל הרישיונות וההיתרים הדרושים על מנת לעסוק בתחום. בנוסף, יש לוודא כי החברה היא חברה מקצועית ובעלת ניסיון רב ושהיא מעניקה אחריות על עבודתה. כמו כן, מומלץ להשוות בין מספר הצעות מחיר. בסוף התהליך, כדאי לבחור את המדביר האמין והמקצועי ביותר אשר הציג הצעת מחיר סבירה ומספק אחריות על העבודה. ניתן להשתמש לשם כך במערכת 2144, אשר מאתרת עבור הלקוח את בעל העסק הזמין ביותר עבורו והאיכותי והאמין ביותר בהתבסס על דירוג שהתקבל ע"י לקוחות קודמים ששכרו את שירותיו.     

מה צריך לבדוק בעת הזמנת מדביר?
4.8 (96%) 5 votes

מהי התקופה האופטימלית לביצוע הדברה?

הזמן האופטימלי לביצוע הדברה הוא בעונת האביב, כאשר מקדימים את התרופה למכה לפני שכל המזיקים יוצאים בקיץ.

בעת מעבר דירה מומלץ להדביר לפני הכניסה לדירה החדשה בכדי למנוע דאגות עתידיות.

מהי התקופה האופטימלית לביצוע הדברה?
4 (80%) 4 votes

מה אפשר לעשות כדי למנוע מחרקים להיכנס לבית לפני שמזמינים מדביר?

חרקים נכנסים לדירה דרך חריצים, חלונות, ביובים ואפילו חריצים של חשמל. פעולת המניעה הטובה ביותר היא סתימת כל הסדקים וחריצים. בנוסף לכך מומלץ לתקין רשתות על החלונות ובכך למנוע מתיקנים להתעופף אל תוך הבית. דרך נוספת של תיקנים אל תוך ביתנו הוא דרך צנרת המטבח לכן מומלץ לרסס פעם בשנה את בור הביוב מחוץ לבית.

מה אפשר לעשות כדי למנוע מחרקים להיכנס לבית לפני שמזמינים מדביר?
5 (100%) 4 votes

סוגי הדברות ערים

לרשימת הערים המלאה