אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

מנעולן לדלתות


מנעולן-פורץ-מנעולים

מנעולן לדלתות

חייגו עכשיו

073-2331463

 או מלאו פרטים

Form image

לחצו וחייגו למנעולן לדלתות 0732331463
שאלות ותשובות בנושא מנעולן לדלתות
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

מה ההבדל בין פורץ מנעולים לבין מנעולן?

התפקיד של פורץ מנעולים הוא לפרוץ מנעולים בעת הצורך. מתוקף תפקידו, עליו להיות זמין בכל שעות היממה ולהגיע למקום בזריזות. לעומתו, מנעולן הוא איש מקצוע המבצע עבודות בתחום המנעולים והוא בעל הכשרה רבה וידע נרחב בנושא. מנעולן מתמחה בהתקנת מנעולים, שכפול ושחזור מפתחות, התקנת כספות, תיקוני מנעולים וכו'.      

מתי צריך להחליף מנעול?

ישנם מספר מקרים המחייבים החלפת מנעול, או החלפת צילינדר, כגון כניסה לבית חדש, לאחר פריצה או כאשר אובדים המפתחות. לעומת זאת, כאשר הבעיה היא טכנית, פעמים רבות החלפת מנעול אינה הכרחית. מומלץ לקרוא לבעל מקצוע אשר יאתר את הבעיה, יסביר כיצד להתמודד איתה ויתקן אותה או ימליץ על החלפה במידת הצורך.     

כמה סוגי צילינדרים קיימים בשוק? וכיצד אבחר את הצילינדר הטוב ביותר?

חברות שונות מספקות מגוון רחב של צילינדרים לדלת, בעלי מידות שונות, אשר מותאמות לצרכים שונים ולסוג הדלת. לדלתות עץ או זכוכית יתאים צילינדר לשון, בעל מנגנון חבוי. צילינדר גלגל לפלדלת מתאים לרוב הדלתות הקיימות בישראל, בעלות מנגנון רב בריח. סוג הצילינדר הנחשב המוגן ביותר מפני פריצות הוא צילינדר בעל כרטיס בקרת שיכפול. צילינדר מסוג זה הוא כזה שלא ניתן לעשות לו הטבעות, ולא ניתן לשכפל אותו ללא כרטיס. לכן כאשר הגעתם לשלב בחירת הצילינדר, מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע מנוסה אשר יידע להתאים לכם את הצילינדר המתאים ביותר.

מה הוא מנעול צילינדר ומדוע הוא חשוב?

מנעול צילינדר הוא מנגנון נעילה האחראי לפתיחה וסגירה של דלת. תפקידו העיקרי של מנעול הצילינדר הוא למנוע מצב של פריצה. לכל צילינדר מפתח ייחודי מתאים לו ולכן בחירת הצילינדר היא אחת הבחירות החשובות ביותר לבטיחות הבית.

מנעולן לדלתות ערים

לרשימת הערים המלאה