אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

מיקרוגל – תיקון


בעלי מקצוע מומלצים

 טכנאי מיקרוגל מומלץ

חייגו עכשיו

073-2629106

 

Form image

מחפשים טכנאי מיקרוגלים? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם – נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

במקרה של תקלה במיקרוגל, תמיד עולה השאלה אם כדאי להחליפו לחדש או לנסות לתקנו, אך כמובן הכל עניין של עלות מול תועלת. הרי לעיתים יתכן שניסיון תיקון המיקרוגל הינו יעיל ותוכלו בשל העובדה כי תוכלו לחסוך כסף ברכישת מיקרוגל חדש, אך לעיתים תוכלו להזמין טכנאי ולגלות כי אין טעם לתקנו בשל העלות הגבוהה של החלפת החלק או התיקון שהיא זהה לרכישת מיקרוגל חדש ואז יהיה עליכם לשלם את עלות ביקור הטכנאי כולל רכישת מכשיר חדש. אז מה עושים? במקרים אלו יש צורך להתייעץ עם הטכנאי לגבי סוג התקלה עוד בשיחת הטלפון ולראות אם ניתן להציל את המיקרוגל או שבכלל יש צורך לרכוש חדש.

דבר נוסף, כיום יש לא מעט מעבדות המציעות שירות מיקרוגל –תיקון, על ידי טכנאים מיומנים וברוב המקרים מעבדות אלו אינן גובות תשלום על בדיקה. שירות זה הוא מצוין, כך תוכלו להביא את המיקרוגל ישירות למעבדה ולקבל חוות דעת מקצועית של טכנאי.

טרם נגשים למעבדה לצורך בדיקת המיקרוגל, או לחלופין מזמינים טכנאי, חשוב לבדוק האם המיקרוגל עדין תחת אחריות היצרן, כך תוכלו להימנע מהוצאה כספית גדולה של התיקון. לרוב, חברות ויצרנים רבים מציעים אחריות של בין שנה לשלוש שנות אחריות על מוצרי חשמל, לכן כדאי לבדוק זאת מראש.

לחצו וחייגו לטכנאי מיקרוגל 0732629106
שאלות ותשובות בנושא מיקרוגל – תיקון
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

המיקרוגל משמיע רעשים מוזרים. מה לעשות?

כאשר מכשיר המיקרוגל משמיע רעשים חריגים, יש מספר סיבות אפשריות. קיימת סבירות גבוהה שהבעיה היא שהצלחת אינה יושבת טוב, או הרגליים שלה. כאשר זו הבעיה, ניתן לבדוק זאת לבד ללא טכנאי ואף לטפל בבעיה. לעומת זאת, לעיתים הבעיה היא במנוע הצלחת. במקרים כאלו, יש להזמין טכנאי מומחה שיודע כיצד לפתור את הבעיה ביעילות.

המיקרוגל משמיע רעשים מוזרים. מה לעשות?
4.9 (97.14%) 7 votes

האם כדאי לתקן תקלה במיקרו או לקנות חדש?

שאלה זו תלויה בהיקף התקלה הקיימת. קיימות תקלות פשוטות אשר עלות תיקונן אינו גבוה ועדיף להזמין טכנאי. מנגד, כאשר מדובר בתקלה משמעותית, לעיתים יהיה עדיף לקנות מכשיר חדש.

האם כדאי לתקן תקלה במיקרו או לקנות חדש?
5 (100%) 3 votes

מהם עליות התיקון של מיקרוגל?

מכשיר מיקרוגל חדש יעלה 350-2000 ₪  בממוצע. לכן את  הזולים לא כדאי לתקן אלא אם מדובר בתיקון פשוט כמו החלפת צלחת שעולה כ 50 ₪ בממוצע. תקלות אחרות, החלפת המעטפת הפנימית בעקבות הכנסת חפץ מתכתי למכשיר יעלה בין 350-400 ₪ בממוצע. החלפת מגנטרון יעלה 200 ₪ לפחות.

מהם עליות התיקון של מיקרוגל?
5 (100%) 2 votes

המיקרוגל התקלקל, האם כדאי לקנות חדש או לתקן?

לפני שמזמינים טכנאי, בדקו שאכן מדובר בתקלה ולא בהפעלה לקויה. הממוצע של מיקרוגל הוא 5-4 שנים, ולכן משתלם לתקן רק את היקרים. נוסף לכך, ישנם כמה גורמים שכדי לכם לקחת בחשבון בהחלטת האם כדאי לתקן את המיקרוגל הישן. ראשית, בדקו האם המכשיר עדיין בתקופת האחריות שלו. במידה ולא, בדקו מול טכנאי את עלות התיקון ועלות מוצר חדש זהה. החלפת מגנטרון לדוגמא, עשויה להגיע אפילו למחיר של מכשיר חדש. בחישוב הכדאיות יש לבדוק את היתרון שבקניית מוצר חדש להביא בחשבון גם מה מציע הדור החדש של המיקרוגלים. היתרון העיקרי של הדור החדש הוא בדרך כלל חיסכון באנרגיה. אם החלטתם לתקן את המיקרוגל הישן הזמינו טכנאי מיקרוגלים מומחה ואל תנסו לתקן לבדכם.

המיקרוגל התקלקל, האם כדאי לקנות חדש או לתקן?
5 (100%) 2 votes

מיקרוגל – תיקון ערים

לרשימת הערים המלאה