אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

טכנאי מתקן מים


מתקני מים פילטרים

מים זה הדבר הכרחי על מנת להתקיים, כל בן אדם צורך מים יום יום. הרבה משפחות בישראל בוחרות להשתמש במתקן מים בביתם מאשר "לסחוב" שישיות מים או להשתמש במי הברז. זה גם חוסך מבחינה כלכלית, גם חוסך מבחינה פיזית, גם מפנה מקום במקרר כי אין צורך לאחסן בבקבוקים וגם זמין 24/7.  במקרה ויש תקלה במתקן המים אנחנו זקוקים לטכנאי במידית שיגיע על מנת שנוכל לחזור ולהשתמש במים ולא לרוץ ולקנות שישיית מים בסופר. 

קודם כל חשוב מאוד לתפעל את בר המים לפני שאנו מזמינים את טכנאי מתקן המים לביתנו על מנת שנוכל לחסוך את זמן ההמתנה ולא לפגוע בכיסנו כמובן.

תפעול תקלות

  • קודם כל יש לפנות לחברה ממנה קניתם את מתקן המים ולראות האם אתם עדיין באחריות יצרן, או שאתם משלמים על מסלול שירות כלשהו שמספק לכם טכנאי ללא עלות. 
  • חשוב מאוד לבדוק שהשקע החשמלי מחובר היטב לחשמל ושאין בעיה עם התקע עצמו. במידה והכל תקין יש לנסות ולחבר מחדש.
  • בדרך כלל בברי המים מותקנות מערכות חכמות שיודעות לזהות כשיש תקלה והן מתריעות על כך, חשוב לבדוק איזה תקלה רשום על המסך
  • יש לנסות ולהוציא את הפילטר מהמקום ואם יש גם את נורת הUV ולהחזירם ולראות האם התקלה הסתדרה
  • במקרים מסוימים בעת הוצאת הפילטרים ממקומם יכול להיכנס אוויר למערכת ולכן לא יצאו מים, יש לנסות וללחוץ על כפתור המים כ-2 דקות בלי הפסקה.

במידה והתפעול תקלות לא עזר ואין לכם אחריות על המכשיר, ניתן להזמין טכנאי למתקן מים שלכם, חשוב מאוד לבצע מולו שיחה טלפונית ראשונית, להגיד לו במידה ומופיע מס' תקלה ואולי יוכל לכוון אתכם מה ניתן לעשות, לברר מולו אם הוא מכיר את הדגם של מתקן המים שברשותכם ולבדוק שטכנאי מתקן המים ישר והגון. לשם כך, אתר 2144 מציע לכם את הטכנאי המדורג במקום הראשון עפ"י דירוג הציבור באזור שלכם ותוכלו לחייג אליו ולקבל מענה במידי.

שאלות ותשובות בנושא מתקני מים ופילטרים
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

מדוע חשוב להחליף פילטר?

בשל סביבתו הרטובה, הפילטר חשוף לחיידקים, ולכן חשוב להחליפו אחת לחצי שנה.

כל כמה זמן צריך להחליף פילטר?

יש לבצע החלפת פילטר, או מסנן, אחת לחצי שנה.

טכנאי מתקן מים ערים

לרשימת הערים המלאה