אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

אדריכלות


מחפשים משרד אדריכלות? הגעתם למקום הנכון :)

 

מחפשים משרד אדריכלות מומלץ? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים בנושא אדריכלות באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם – נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

אדריכלות הוא תחום שעוסק בין היתר בתכנון ובניית מבנים, מגדלי מגורים, גשרים, מוסדות ציבוריים ופרטיים, משרדים, מבנים פרטיים ועוד. על כתפיו של אדריכל מונחות לא מעט משימות אותן הוא צריך לבצע בפועל בשטח, החל משרטוט המבנה והדמיה שלו כדי לאפשר ללקוח לראות את התכנון בצורה מיטבית ועד חשיבה הנדסאית של המבנה בצורה מקצועית.

עבודתו של אדריכל ואדריכלות פנים משלבת בין היתר גם יצירתיות ואמנות לצד שימוש בטכנולוגיות מתקדמות, על מנת ליצור יצירה של ממש בעת עבודתו. אדריכלות מוכרת לנו עוד מתקופת העבר בה אדריכלים היו מתכננים טירות וארמונות של בתי מלוכה אותם ניתן למצוא ברחבי הארץ וברחבי העולם ובפרט באירופה כמו – בפריז וברצלונה, שמשם יצאו אדריכלים מוכרים שהם אמנים לכל דבר.

שלבי עבודתו של אדריכל

את מקצוע אדריכלות לומר אדריכל כ- 5 שנים בבתי ספר מובילים בארץ ובעולם ובמהלך לימודיו הוא לומר רבות אודות עיצוב ובניית מבנים וזאת לצד שימוש בחומרים איכותיים. שלבי עבודתו של אדריכל הם ברורים, אך כמובן שהם משתנים בהתאם לסוג הפרויקט. בשלב הראשוני, על אדריכל לבחון את השטח הרצוי ולנסות למקסם אותו כמה שיותר לטובת בניית פרקטית ונכונה מבחינה הנדסית. לאחר מכן, האדריכל יושב עם בעלי הבית ומבין את דרישתם, הן מבחינת עיצובית והן מבחינה פרקטית. בשלב הסופי, על האדריכל לשרטט את התכנון ולבצע הדמיה מקצועית כדי לממש אותה בפועל בשטח.

שאלות ותשובות בנושא אדריכלות
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

עדיין לא קיימים שאלות ותשובות בנושא זה, היה הראשון להוסיף שאלה

הוסף שאלה