אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

רפד בתל אביב יפו


רפד - רפדים

 רפד מומלץ בתל אביב יפו

חייגו עכשיו

073-3285167

או מלאו פרטים וקבלו הצעה בחינם

Form image

מחפשים רפד? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם הרפדים המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים באזור המבוקש!. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. השימוש בשירות הוא בחינם - נסו עכשיו , רפד מיד יתקשר.

 

מה הוא רפד רהיטים ומה בעצם עושה הרפד?

אבל נתחיל בשאלה לשם מה דרוש לנו רפד:

הרפד משפץ, משחזר ומשרג רהיטים ישנים, שנראה כי כבר עבר זמנם;
הרפד מחדש, מחליף את האריג, את הספוג, את המילוי;
הרפד גם מתקן את העץ שסביב הריפוד וצובע אותו.

בקצרה, אם יש לכם בבית כורסה נוחה, שהתרגלתם אליה, שאולי היתה של אמא או אפילו של סבתא, אבל מה, היא בלויה במקצת, בעצם מתפוררת... קראו לרפד. בארץ יש הרבה מרפדיות קטנות, משפחתיות, שיעשו לך עבודה נהדרת. לא רק תחסכו בעלות של רהיט חדש, אלא תשמרו את הניחוח הישן של בית אבא.


ולא זו בלבד. גם אם הכורסה או הספה שבסלון במצב טוב, אבל פשוט נמאס לכם ממנה, היא אצלכם כבר הרבה זמן, ולזרוק – חבל. אתם בסך הכול רוצים לשנות את המראה שלה, לרענן את הסלון... תוכלו לעשות ריפוד ספות . מדובר בתהליך קל ופשוט, זמין ומהיר, ולא יקר במיוחד. בסיום עבודתו של הרפד תעמוד בדירה שלכם מערכת ישיבה חדשה – לפחות תיראה ממש כמו חדשה.


אבל אולי הרהיטים בביתכם לא ישנים, וגם לא נמאסו עליכם. הם רק הוכתמו, על הספה נשפך שוקו או יין, ואינכם מצליחים להסיר את הכתם. קראו לרפד - ריפוד ספות . לרפדים יש את הידע, הניסיון, את חומרי הניקוי המיוחדים להסרת כל הכתמים מבלי לגרום לנזק לריפוד גם במקרה זה הרפד יציל את הריהוט שכבר חשבתם שתצטרכו לזרוק.


זאת ועוד, גם אם הריפוד לא הוכתם, אלא נגרמו לו קרעים וחורים (אולי בעת העברת דירה, או לאחר מסיבה רבת משתתפים) הרפד יוכל לשקם ולחדש אותו. גם הפעם הרפדים ימצאו תרופה למכה, ובמקום להחליף את הכורסה והספה הרפדים יחליפו את הריפוד. בכל המקרים הללו הרפדים יחסכו לכם הון תועפות על קניית רהיטים חדשים ויחדשו את מראה הסלון שלכם.


על כן זכרו, אם יש לכם רהיט שאתם אוהבים וקשורים אליו במיוחד, או רהיט שנפגע והתקלקל, התקשרו לאתר 2144 ותקבלו הצעות מתאימות.

[kkstarratings id=6080]
לחצו וחייגו לרפד מומלץ בתל אביב יפו 0733285167