אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

השכרת פיגומים בתל אביב יפו


השכרת פיגומים

 השכרת פיגומים בתל אביב יפו

חייגו עכשיו

073-3285166

או מלאו פרטים וקבלו הצעה חינם

 

Form image

 

מחפשים השכרת פיגומים? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים בנושא השכרת פיגומים באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם - נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן המומלצים ביותר בנושא פיגומים להשכרה יצרו אתכם קשר.

 

בתעשיית הבניה יש צורך עז בהשכרת פיגומים על מנת לבצע עבודות שונות לגובה, הרי כאשר מדובר על עבודות המתבצעות בחלק החיצוני של המבנה, אין דרך אחרת להגיע מעלה, אלא רק על ידי פיגומים להשכרה או במות הרמה אשר מרימים את העובדים מעלה כדי לבצע עבודות שונות. לרוב, קבלנים הם אלו שזקוקים לפיגומים לצורך עבודות בגובה כמו למשל – שיפוץ מבנים כלפי חוץ, חיפוי קירות המבנה, עבודות חשמל, עבודות צנרת, עבודות גבס, התקנת תשתיות מים או גז, צביעת המבנה ועוד מגוון רב של עבודות שונות. בדיוק בשל מקרים אלו, חברות רבות מציעות השכרת פיגומים שיכולים להיות פתרון מצוין לעבודה בגובה, כך במקום שקבלנים ויזמים ירכשו פיגומים וידאגו לרכוש חלקי בטיחות שונים ניתן להשכיר אותם על פי דרישה על ידי חברות אלו.

בעת בחירת חברה ממנה תרצו להשכיר את הפיגומים, חשוב לשים דגש על כל נושא הבטיחות ולוודא כי החברה עומדת בתווי תקן המחמירים ביותר בשוק וכמובן עובדת לפי התקנות הבטיחות, הרי פיגומים להשכרה אלו חייבים להיות בטיחותיים ביותר ועל העובדים לעבוד איתם בכפוף לחוקי הבטיחות על מנת שיוכלו בתום יום העבודה לחזור בריאים ושלמים לביתם. בשל הסכנות הטמונות בעבודה על פיגומים אלו, כל קבלן חייב לוודא כי עבדיו עובדים בכפוף לחוקי הבטיחות ולוודא כי עובדיו עברו קורס לעבודה בגובה כדי לשמור על בטיחות העובדים.

[kkstarratings id=6083]
לחצו וחייגו להשכרת פיגומים בתל אביב יפו 0733285166
השכרת פיגומים ערים

לרשימת הערים המלאה