אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

הדברת מזיקים בתל אביב יפו


מדביר - הדברה

מדביר מוסמך בתל אביב

חייגו עכשיו

077-3628823

או מלאו פרטים וקבלו הצעה בחינם

 

Form image

הדברה בתל אביב

להזמנת מדביר מומלץ חייגו עכשיו למספר 077-3628-823

אמנם פעמים רבות ניתן לטפל במזיקים באופן עצמאי. אך לרוב, לא תמיד נראה את המזיקים, אלא רק סימנים מסגירים שהם משאירים מאחוריהם האומרים לנו במילים אחרות "אנחנו כאן", כמו למשל: נשלים, ג'וקים מתים או הביצים שלהם. גם אם נרסס באותו אזור נגוע, ייתכן כי יימצאו מזיקים מאותו הסוג באזורים אחרים בבית, לכן במקרים אלו חשוב להזמין חברת הדברות מזיקים בתל אביב יפו ויש לוודא כי ההדברה תיעשה על ידי חברת הדברות באשדוד מוסמכת בתחום. ריסוס איכותי נגד מזיקים יחזיק מעמד זמן ממושך יותר, יהיה יעיל יותר, וכל מה שתצטרכו לעשות בחודשים העוקבים יהיה לתחזק את הריסוס: בין אם לשמור על ניקיון הבית ובין אם לבדוק ולוודא שהמזיקים לא חזרו. מומלץ לבצע ריסוס בבית לפחות פעם בשנה לפחות, במיוחד בחודשי הקיץ החמים.

כל חברת הדברת מזיקים המצויה במאגר שלנו עברה בדיקות קפדניות שלנו וכן דורגה ע"י לקוחות אמתיים אשר קיבלו את השירות. לשירות הדברות מוסמך ואמין באשדוד - חייגו כעת למספר 077-3628-823

 

5 סוגי מדבירים שכדאי לך להיזהר מהם:

 

  • מדביר שינסה למכור לכם הצעה להדברה במסגרת עסקת חבילה, כמו תיקון כללי לבית, יזום עצים וצמחים בגינה, או אחד שייתן לכם מחיר מיוחד אם תשכרו את שירותיו ברגע זה ממש.
  • שירותי מכירת הדברות "מדלת לדלת". אנשים כאלו ידועים כ"בעלי מקצוע" אשר מנסים לרמות ולעקוץ אנשים תמימים, במיוחד כאלו החיים לבד.
  • מדביר הטוען שיש לו את הנוסחה הסודית להדברה. כל חומרי ההדברה חייבים לעבור אישור ולהיות תחת פיקוח של משרד הבריאות! אחרת מדובר בסכנת מוות.
  • חברת הדברות המפעילה עליך לחץ כך שתחתום איתה עכשיו תוכנית ריסוסים.
  • מדביר המנסה למכור לך ריסוס באזורים חדשים ועבור מזיקים שלא ידעת שקיימים בכלל באזור או אי פעם הפריעו לך. במקרים רבים מומלץ להקשיב למדביר אך להיזהר מהונאות והמלצות שהן רק לצורך כסף נוסף.

 

המדבירים המקצוענים שלנו ב-2144 עוסקים בכל סוגי ההדברות: הדברת מזיקים, הדברת חולדות, הדברת צרעות, הדברת ג'וקים, הדברת עכברים, הדברת תיקנים, הדברת פרעושים, הדברת קרציות, הדברת יונים, הדברת נמלים, הדברת טרמיטים, הדברת נחשים.

כמו כן, המדבירים אצלנו עוסקים במגוון סוגי הרחקות כגון: הרחקת יונים, הרחקת עטלפים, הרחקת חתולים, הרחקת פרעושים, הרחקת מכרסמים, הרחקת עכברים, הרחקת נמלים, הרחקת מעופפים, הרחקת ג'וקים, הרחקת צרעות, הרחקת עשבים, הרחקת קרציות.

 

המדבירים שלנו מגיעים לכל השכונות בת"א:

 יפו העתיקה, נווה צדק, בבלי, הצפון הישן והחדש, קריית שלום, פלורנטין, נווה שאנן, שכונת שפירא, רמת אביב ג', רמת אביב החדשה, הגוש הגדול, נאות אפקה, הדר יוסף, רמת  החייל, צהלה, שיכון דן, המשתלה, יד אליהו, שכונת התקווה, ביצרון, נחלת יצחק, כפר שלם ועוד.

 

[kkstarratings id=3037]
לשירותי הדברה בתל אביב לחצו כאן לחיוג 077-3628-823 0773628823
הדברת מזיקים ערים

לרשימת הערים המלאה