אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

אינסטלטור בתל אביב יפו


אינסטלטור-שרברב

אינסטלטור בתל אביב 24/7

חייג עכשיו

077-3628472

או מלאו פרטים

 

Form image

אינסטלטור בתל אביב 24/7

 

שרברב אמין בתל אביב

השרברבים שלנו זמינים לשירותך 24 שעות ביממה, אמינים ומעניקים מחיר אטרקטיבי ללקוחותינו. הם מטפלים בכל סוגי התקלות כמו: פתיחת סתימות, נזילות, פיצוצים, פיצוצי צנרת, סדקים בצנרת, קורוזיה, בלאי, החלפת קווים, החלפת ריצוף, תיקוני אינסטלציה כלליים, מומחיות ומקצועיות, איתור נזילות מים, עבודות אינסטלציה שונות בהתאם לצורך.

 

מחפשים שרברב זמין לפתיחת הסתימות, פיצוץ צנרת או כל תקלה אחרת?

טיפים לבחירת אינסטלטור טוב:

 

העסקת שרברב היא החלטה חשובה . שרברבים אחראיים לתיקון של כמה מהחלקים החשובים ביותר בבית כמו: אסלות, דודי חום, ברזים, כיורים ועוד. בחירה שגויה של בעל מקצוע זה עלולה לעלות לבעל הבית בסיכונים עתידיים וכמובן בהוצאות כספיות נוספות.

  1. תחילה,בעת השיחה איתו, שימו לב אם השרברב עושה רושם של אדם רציני, הסבירו לו את רצונכם וראו אם מדובר בבעל מקצוע מבין עניין. גם הפרטים הקטנים והרושם הראשוני שלכם ממנו חשוב. התחושה שתקבלו ממנו בתחילת השיחה, תהווה בסופו של דבר התוצאה!
  2. בדקו טלפונית לפחות שלושה אינסטלטורים מאזורכם, המערכת כבר תדאג לכך שתקבלו שיחות מהם. בדקו את הפרטים הבאים: ותק בעסק, ביטוח (במקרה של תאונה לכם או לשרברב) ותעודות מתאימות.
  3. לאחר בחירת השרברב, תהיו ברורים ומתואמים איתו לגבי העבודה הנדרשת, לוחות הזמנים, תשלומים וציפיות מהעבודה. 
  4. עליכם לוודא קבלת חשבונית בסיום העבודה. זו האחריות שלכם על עבודת השרברב!

 

תקלת חירום באינסטלציה

ברז דולף באמצע הלילה או צינור שהתפוצץ בשעה מאוחרת הינן תקלות חירום המחייבות מומחה שירותי אינסטלציה ופניה לאיש מקצוע  במתכונת חירום, המצב לא נעים אך מחייב טיפול מיידי בגורם הבעיה.

ולכן, עבור בעיות בצנרת כגון סתימות במערכת הניקוז, ברזים פגומים, שירותים מקולקלים, ראשי מקלחת שבורים, איתור נזילות מים וצינורות רועשים או קפואים, הכנת מערכת המים לקראת החורף, לחץ מים נמוך מהברזים או מקרי חירום כגון פיצוץ בצינורות, כדאי תמיד, למומחה שירותי אינסטלציה ולשכור את שירותיו של אינסטלטור מקצועי ומיומן אשר יטפל בבעיה ויוודא כי לא תחזור על עצמה.

 

כיצד פועלת מערכת 2144 ?


לאחר השארת פרטיכם האינסטלטור בעל הציון הגבוה ביותר יוצר קשר עם הלקוח ומתאם את פרטי העבודה הדרושה, וכל זאת תוך מספר דקות. לאחר שהתבצעה העבודה, הלקוח מתבקש לדרג את החברה ע"פ שביעות רצונו מהעבודה. המערכת דואגת לכך שכל בעלי המקצוע אשר ברשותה רציניים ומוסמכים לעבודתם בתחום. היא משתמשת בדירוג שהתקבל מלקוחות קודמים וכך בעצם מספקת את השרברב המומלץ ביותר על ידי הציבור הרחב. לאחר השארת פרטים  תוך זמן קצר תקבלו שיחה מהשרברבים בעלי הדירוג הגבוה ביותר.

הזמינו שירות כעת באמצעות אתר האינטרנט, הודעת SMS למספר 2144 או חיוג בטלפון *2144. 

[kkstarratings id=2852]
לחץ כאן וחייג - אינסטלטור בתל אביב 0773628472