אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

חשמלאי מוסמך בפתח תקווה


חשמלאי

חשמלאי בפתח תקווה 24/7

חייגו עכשיו 

 077-3628550

או מלאו פרטים ומיד חשמלאי מתקשר 

Form image

חשמלאי בפתח תקווה 

מחפשים חשמלאי מוסמך בפתח תקווה?

החשמלאים אצלנו אמינים ומעניקים מחיר אטרקטיבי ללקוחותינו. הם מספקים מגוון רחב של שירותים כמו: תיקון קצרים, התקנת נורות מיוחדות, איתור תקלות חשמל, התקנת מפסקים תיקון תקלות חשמל, הוספת מפסק פחת, ארונות חשמל, קווי חשמל, חיסכון בחשמל ועוד עבודות חשמל שונות במידת הצורך.

בחירה של חשמלאי אמין יכולה להיות החלטה של חיים או מוות. עליכם לוודא כי מאחורי החשמלאי עומדות ביקורות טובות מלקוחות אמיתיים!
במערכת 2144 קיים מנגנון איתור ומיון ייחודי הבודק בכל זמן נתון את מיומנותם, זמינותם ואיכות עבודתם של אנשי המקצוע שעובדים עמו, וכל זאת לפי הביקורות שהשאירו לקוחות קודמים.
 

אספנו עבורכם מספר טיפים לבחירת חשמלאי:

איך לבחור חשמלאי טוב? 

  • תחילה,בעת השיחה איתו, שימו לב אם החשמלאי עושה רושם של אדם רציני, הסבירו לו את רצונכם וראו אם מדובר בבעל מקצוע מבין עניין. גם הפרטים הקטנים והרושם הראשוני שלכם ממנו חשוב. התחושה שתקבלו ממנו בתחילת השיחה, תהווה בסופו של דבר התוצאה!
  • בדקו טלפונית לפחות שלושה חשמלאים מאזורכם, המערכת כבר תדאג לכך שתקבלו שיחות מהם.
  • לאחר בחירת חשמלאי, בצעו תיאום ציפיות: תהיו ברורים ומתואמים איתו לגבי העבודה הנדרשת, לוחות הזמנים, תשלומים וציפיות מהעבודה. 
  • לבסוף, עליכם לוודא קבלת חשבונית בסיום העבודה. זו האחריות שלכם על עבודת החשמלאי!

 

כיצד פועלת מערכת 2144 ?


לאחר השארת פרטיכם החשמלאי בעל הציון הגבוה ביותר יוצר קשר עם הלקוח ומתאם את פרטי העבודה הדרושה, וכל זאת תוך מספר דקות. לאחר שהתבצעה העבודה, הלקוח מתבקש לדרג את החברה ע"פ שביעות רצונו מהעבודה. המערכת דואגת לכך שכל בעלי המקצוע אשר ברשותה רציניים ומוסמכים לעבודתם בתחום. היא משתמשת בדירוג שהתקבל מלקוחות קודמים וכך בעצם מספקת את החשמלאי המומלץ ביותר על ידי הציבור הרחב. לאחר השארת פרטים

תוך זמן קצר תקבלו שיחה מהחשמלאים בעלי הדירוג הגבוה ביותר.

הזמינו שירות כעת באמצעות אתר האינטרנט, הודעת SMS למספר 2144 או חיוג בטלפון *2144. 

[kkstarratings id=2850]
לחצו וחייגו לחשמלאי בפתח תקווה 24/7 0773628550
חשמלאי מוסמך ערים

לרשימת הערים המלאה