אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

ניסור וקידוח בבטון בנתניה


קידוח בטון

ניסור וקידוח בבטון בנתניה - לשירות חייגו 077-364-9579

מחפשים ניסור וקידוח בבטון בנתניה? הגעתם למקום הנכון!

בפנייה לחברת קידוח וניסור בטון, מן הראוי לבחור חברה בעלת מוניטין ונסיון רב בתחום, היודעת לעומק את עבודתה. יחד עם זאת יש לוודא כי החברה מחזיקה כלי עבודה מקצועיים, חדשניים, יעילים ובטוחים לשימוש, וכן לוקחת על עצמה אחריות ועומדת מאחורי הבטחותיה בדבר ביצוע העבודה. חסכנו עבורכם חיפושים אחר חבר ניסור מובילה, ואספנו חברות קידוח וניסור בטון אמינות ומקצועיות, על בסיס דירוג של לקוחות אמיתיים!

מהו קידוח בטון?

קידוח בטון נעשה בעזרת מקדחים מיוחדים ומטרתו היא לקדוח פתחים קטנים (גדולים או מרובעים) בקירות הבטון, המשמשים בעיקר להעברה של צנרת מים, תעלות מיזוג אוויר, חוטי חשמל ועוד.

למה קידוח בטון משמש? קידוח בטון נפוץ בזמן שיפוצים, למשל יצירת פתח למייבש הכביסה, פינוי עשן או פתחי אוורור, הכנה להתקנת מיזוג אוויר.. חפירה של תעלות מים וחפירות בתוך מנהרות.

 

מהו ניסור בטון?

ניסור בבטון מתבצע תוך שימוש במסור עוצמתי המנסר חתיכות בטון גדולות. מטרתו של ניסור בטון היא לפתוח פתחים גדולים בקירות בטון, כגון חלונות ודלתות. בנוסף הוא משמש לפירוק והריסה של גשרים, מבנים חזקים או כל דבר העשוי מבטון.

למה ניסור בטון משמש? חילוץ נפגעים מקריסת מבנים. הכנה לבניית התקנים כגון חלונות ודלתות בעת שיפוץ המבנה.

השלבים שעל החברה לבצע לפני עבודות ניסור וקידוח:

בעזרת פירוט זה תוכלו לדעת כי אתם בוחרים בחברת הקידוח הנכונה:

  1. סימון: יש לסמן את המקום המדויק בו יתבצע הניסור כך ניתן בהמשך לא לעבור את הגבולות הנקבעים מראש.
  2. בדיקת הקיר טרם הניסוי: חברה מקצועית תוודא כי נערכת בדיקה מקיפה ומקצועית טרם לקיחת המסור לידיים. יש לבדוק אם ישנםם גורמים מפריעים לעבודה, למשל חוטים או צנרת.
  3. טיפול תשתיות הקיימות בקיר הבטון: ייתכן כי קיימות תשתיות בקיר, לדוגמא: גז, מים וחשמל. במקרה כזה על החברה לפנות לאנשיי מקצועי האחראיים על אותו התחום ולבקשם לפנות אתת התשתית הזו על מנת שיוכלו להתחיל לעבוד ללא הריסת התשתיות.
  4. פינוי הפסולת בסיום העבודה: שמירה על איכות הסביבה ועבודה על פי כללים אלו היא פרמטר חשוב ויש לוודא כי החברה אותה בחרתםם מפנה אחריה את כל שאריות הפסולת הנגרמו מהעבודה.

על מנת למצוא חברה מוסמכת ומנוסה לקידוח וניסור בטון, מומלץ להשתמש במערכת 2144 של דף הזהב. מערכת 2144 הינה מערכת שירות חינמית שעובדת עם אנשי מקצוע מקצועיים ואמינים.

בעת השימוש במערכת, היא מוצאת עבור המשתמש את החברה האמינה, המקצועית וההוגנת ביותר. לאחר מתן השירות, הלקוח מתבקש לדרג את נותן השירות על פי שביעות רצונו. באופן זה, המערכת מוודאת שכל בעלי המקצוע שברשותה הם אכן אמינים ומקצועיים. המערכת מתבססת באופן אובייקטיבי על חוות דעת וציונים של לקוחות קודמים. באופן זה, היא מאפשרת ללקוחות הבאים לקבל שירות מהחברה המומלצת ביותר ע"י הציבור.  

ניתן להשתמש במערכת באמצעות אתר האינטרנט, שליחת הודעת SMS למספר 2144 או חיוג בטלפון למספר 077-364-9579

[kkstarratings id=3090]
לשירות ניסור וקידוח בבטון בנתניה לחצו כאן לחיוג 077-364-9579 0773649579