אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

אינסטלטור בנתניה


אינסטלטור-שרברב

 אינסטלטור בנתניה 24/7

חייגו עכשיו

077-3628482

או מלאו פרטים

Form image

 אינסטלטור בנתניה 

השרברבים שלנו מומלצים וזמינים לשירותך 24 שעות ביממה, הם אמינים מאוד ומעניקים מחיר אטרקטיבי ללקוחותינו. הם מטפלים בכל סוגי התקלות כמו: פתיחת סתימות, נזילות, פיצוצים, פיצוצי צנרת, סדקים בצנרת, קורוזיה, בלאי, החלפת קווים, החלפת ריצוף, תיקוני אינסטלציה כלליים, מומחיות ומקצועיות, איתור נזילות מים, עבודות אינסטלציה שונות בהתאם לצורך.

 

מחפשים שרברב זמין לפתיחת סתימה, פיצוץ בצנרת או לתיקון תקלה אחרת?

טיפים לבחירת אינסטלטור מוצלח:

העסקת שרברב איננה עניין של מה בכך. שרברבים אחראיים לתיקון של כמה מהחלקים החשובים ביותר בבית כגון: אסלות, דודי חום, ברזים, כיורים ועוד. בחירה שגויה של בעל מקצוע זה עלולה לעלות לבעל הבית בסיכונים עתידיים וכמובן בהוצאות כספיות נוספות.

  1. בעת השיחה עימו, הבחינו אם השרברב עושה רושם של אדם רציני ואמין, הסבירו לו את רצונכם וראו אם מדובר בבעל מקצוע מבין עניין. גם הפרטים הקטנים והרושם הראשוני שלכם ממנו חשוב. התחושה שתקבלו ממנו בתחילת השיחה, תהווה בסופו של דבר התוצאה!
  2. בדקו טלפונית לפחות שלושה אינסטלטורים מאזורכם, המערכת כבר תדאג לכך שתקבלו שיחות מהם. בדקו את הפרטים הבאים: ותק בעסק, ביטוח (במקרה של תאונה לכם או לשרברב) ותעודות מתאימות.
  3. לאחר בחירת השרברב, היו ברורים  איתו לגבי העבודה הנדרשת, לוחות הזמנים המוקצבים, תשלומים וציפיות מהעבודה. 
  4. עליכם לוודא קבלת חשבונית בסיום העבודה. זו האחריות שלכם על עבודת השרברב!

 

מאילו סוגי אינסטלטורים תרצו להיזהר?

  1. במידה ויסרבו לקבל אשראי ויהיו מוכנים לקבל תשלום במזומן בלבד.
  2. אם המחירים שלהם נמוכים מדי או גבוהים מדי בצורה מחשידה...
  3. זכרו- אף אחד לא עובד בחינם. אם הם לא גובים מחיר עבור ייעוץ, בדיקה ראשונית או משך זמן העבודה, וודאו כי הם אינם מוסיפים עלויות אלו למחיר הסופי.
  4. כאלו שאינם מסוגלים להצדיק את החומרים בהם משתמשים. לדוגמא, אם הם לא יודעים להסביר למה הם משתמשים בצנרת מנחושת לעומת PVC או PEX, זה לא סימן טוב בדרך כלל.

 

מהי תקלת חירום באינסטלציה?

ברז דולף באמצע הלילה או צינור שהתפוצץ בשעה מאוחרת הן דוגמא לתקלות חירום המחייבות מומחה שירותי אינסטלציה ופניה לאיש מקצוע  במתכונת חירום, המצב לא נעים אך מחייב טיפול מיידי בגורם הבעיה.

עבור בעיות בצנרת כמו למשל: סתימות במערכת הניקוז, ברזים פגומים, שירותים מקולקלים, ראשי מקלחת שבורים, איתור נזילות מים וצינורות רועשים או קפואים, הכנת מערכת המים לקראת החורף, לחץ מים נמוך מהברזים או מקרי חירום כגון פיצוץ בצינורות, כדאי תמיד לפנות מיידית למומחה שירותי אינסטלציה ולשכור את שירותיו של אינסטלטור מקצועי ומיומן אשר יטפל בבעיה ויוודא כי לא תחזור על עצמה.

 

כיצד פועלת מערכת 2144 ?

לאחר שימוש בשירות שלנו, השרברב בעל הדירוג הגבוה ביותר יוצר קשר עם הלקוח ומתאם את פרטי העבודה, וכל זאת תוך מספר דקות! לאחר שהתבצעה העבודה, הלקוח מתבקש לדרג את החברה ע"פ שביעות רצונו מהעבודה. המערכת דואגת בכל רגע נתון לכך שכל בעלי המקצוע אשר ברשותה רציניים ומוסמכים לעבודתם בתחום. היא משתמשת בדירוג שהתקבל מלקוחות קודמים וכך בעצם מספקת את החשמלאי המומלץ ביותר על ידי הציבור הרחב. לאחר השארת פרטים תוך זמן קצר תקבלו שיחה מהחשמלאים בעלי הדירוג הגבוה ביותר.

ניתן להזמין שירות כבר עכשיו באמצעות אתר האינטרנט, הודעת SMS למספר 2144 או חיוג בטלפון *2144. 

[kkstarratings id=2873]
לחצו וחייגו לאינסטלטור מומלץ בנתניה 0773628482