אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

חומצה היאלורונית בירושלים


חומצה היאלורונית בירושלים

לפרטים חייגו כעת 077-364-9573

מהי חומצה היאלורונית?

חומצה היאלורונית היא חומר המיוצר בגופינו באופן טבעי. חומצה היאלורונית נמצאת בכל רקמה בגופינו, היא שומרת על פרקי כריות הסחוס חזקים וגמישים ומגדילה את אספקת נוזל סיכת המפרקים. כמו כן, החומצה שומרת על הלחות של עורנו ומסייעת בשמירה על מראה צעיר. החומצה ההיאלורונית רווחת מאוד בעולם האסתטיקה ומשמשת כחומר הזרקה או חומר מילוי. הזרקת חומצה היאלורונית לפנים מעניקה מראה צעיר ורענן.

יתרונות הזרקת חומצה היאלורונית:


ראשית, מדובר בהליך נוח ופשוט. הזרקה אחת קלה וזריזה ללא שטפי דם. הזרקת החומצה היא יעילה למדי ומטפלת באופן מהיר וטבעי בקמטים ובפגעי עור. ההזרקה היא בטוחה מאוד, שכן כל החומרים המצויים בה מאושרים ומיוצרים בטכנולוגיה מתקדמת. בנוסף ליעילותה בשמירה על לחות והענקת גמישות לאור, חוקרים מצאו כי החומצה מסייעת בהחלמה של פצעים במהירות ומונעת היווצרות צלקות.

כמה זמן מחזיק הטיפול?

לאחר תקופה של כשנה, החומצה מתפרקת ונספגת בגוף ולכן יש להזריקה שנית על מנת לשמור על האפקטים הקוסמטיים שהיא מעניקה. עבור המעוניינים בתוצאות המפורטות לעיל, יש לפנות לאנשי מקצוע מוסמכים ולמכונים מקצועיים מאושרים ע"י משרד הבריאות המציעים טיפולים אלה. איגדנו עבורכם אנשים ומכונים אלו במערכת 2144, העובדת עם בעלי מקצוע מורשים ואיכותיים בלבד.

איך עובדת מערכת 2144?

לאחר שימוש בשירות שלנו, המכון הקוסמטי בעל הדירוג הגבוה ביותר יוצר קשר עם הלקוח ומתאם את פרטי העבודה, וכל זאת תוך מספר דקות! המערכת דואגת בכל רגע נתון לכך שכל המכונים והקוסמטיקאים הפרטיים אשר ברשותה רציניים ומוסמכים לעבודתם בתחום. היא משתמשת בדירוג שהתקבל מלקוחות קודמים וכך בעצם מספקת את בעל המקצוע המומלץ ביותר על ידי הציבור הרחב. לאחר השארת פרטים או חיוג למספר

ניתן להזמין שירות כבר עכשיו באמצעות אתר האינטרנט, הודעת SMS למספר 2144 או חיוג בטלפון *.2144

[kkstarratings id=3108]
לקבלת מידע אודות טיפולים קוסמטיים באמצעות חומצה היאלורונית בירושלים לחצו כאן לחיוג למספר 0773649573 0773649573
חומצה היאלורונית ערים

לרשימת הערים המלאה