אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

אינסטלטור בירושלים


אינסטלטור-שרברב

 אינסטלטור בירושלים 24/7

חייגו עכשיו

073-3285312

או מלאו פרטים

Form image

מצא אינסטלטור מומלץ בירושלים לפתרון תקלות 24 שעות ביממה. חייג 0733285312 ותוך רגע תקבל אינסטלטור מומלץ על קו הטלפון לקבלת הצעה או מספר הצעות לפתרון תקלות ועבודות אינסטלציה בירושלים והסביבה. אינסטלטורים מומלצים בירושלים.

תקלת חירום באינסטלציה

ברז דולף באמצע הלילה או צינור שהתפוצץ בשעה מאוחרת הינן תקלות חירום המחייבות מומחה שירותי אינסטלציה ופניה לאיש מקצוע במתכונת חירום, המצב לא נעים אך מחייב טיפול מיידי בגורם הבעיה.

לכן עבור בעיות בצנרת כמו למשל: סתימות במערכת הניקוז, ברזים פגומים, שירותים מקולקלים, ראשי מקלחת שבורים, איתור נזילות מים וצינורות רועשים או קפואים, הכנת מערכת המים לקראת החורף, לחץ מים נמוך מהברזים או מקרי חירום כגון פיצוץ בצינורות, כדאי תמיד לפנות מיידית למומחה שירותי אינסטלציה ולשכור את שירותיו של אינסטלטור מקצועי ומיומן אשר יטפל בבעיה ויוודא כי לא תחזור על עצמה.

 

כיצד פועלת מערכת 2144 ?


לאחר השארת פרטיכם השרברב בעל הדירוג הגבוה ביותר בירושלים יוצר קשר עם הלקוח ומתאם את פרטי העבודה, וכל זאת תוך מספר דקות. לאחר שהתבצעה העבודה, הלקוח מתבקש לדרג את החברה ע"פ שביעות רצונו מהעבודה. המערכת דואגת לכך שכל בעלי המקצוע אשר ברשותה רציניים ומוסמכים לעבודתם בתחום. היא משתמשת בדירוג שהתקבל מלקוחות קודמים וכך בעצם מספקת את החשמלאי המומלץ ביותר על ידי הציבור הרחב. לאחר השארת פרטים תוך זמן קצר תקבלו שיחה מהחשמלאים בעלי הדירוג הגבוה ביותר.

הזמינו שירות כעת באמצעות אתר האינטרנט, הודעת SMS למספר 2144 או חיוג בטלפון *2144. 

[kkstarratings id=2857]
לחצו וחייגו לאינסטלטור בירושלים 0733285312