אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

אינסטלטור בחיפה


אינסטלטור-שרברב

אינסטלטור בחיפה 24/7

חייגו עכשיו

073-3285313

או מלאו פרטים

Form image

מצוא אינסטלטור בחיפה אשר זמין לשירותך 24 שעות ביממה, טיפול בכל סוגי התקלות מסביב לשעון כמו פיצוצי צנרת, סדקים בצנרת, קורוזיה, פתיחת סתימות, נזילות, פיצוצים, בלאי, החלפת קווים, החלפת ריצוף, תיקוני אינסטלציה כלליים, מומחיות ומקצועיות, איתור נזילות מים ועבודות אינסטלציה שונות בהתאם לצורך.

תקלת חירום באינסטלציה - אינסטלטורים בחיפה

 

ברז דולף באמצע הלילה או צינור שהתפוצץ בשעה מאוחרת הינן תקלות חירום המחייבות מומחה שירותי אינסטלציה ופניה לאיש מקצוע  במתכונת חירום, המצב לא נעים אך מחייב טיפול מיידי בגורם הבעיה.

לכן עבור בעיות בצנרת כמו:סתימות במערכת הניקוז, ברזים פגומים, שירותים מקולקלים, ראשי מקלחת שבורים, איתור נזילות מים וצינורות רועשים או קפואים, הכנת מערכת המים לקראת החורף, לחץ מים נמוך מהברזים או מקרי חירום כגון פיצוץ בצינורות, כדאי תמיד לפנות מיידית למומחה שירותי אינסטלציה ולשכור את שירותיו של אינסטלטור מקצועי ומיומן אשר יטפל בבעיה ויוודא כי לא תחזור על עצמה.

 

כיצד עובדת המערכת שלנו ?


לאחר חיוג או השארת פרטים, האינסטלטור בעל הציון הגבוה ביותר יוצרת קשר עם הלקוח ומתאמת את פרטי העבודה הדרושה, וכל זאת תוך מספר דקות. לאחר שהתבצעה העבודה, הלקוח מתבקש לדרג את החברה ע"פ שביעות רצונו מהעבודה. המערכת דואגת לכך שכל בעלי המקצוע אשר ברשותה רציניים ומוסמכים לעבודתם בתחום. היא משתמשת בדירוג שהתקבל מלקוחות קודמים וכך בעצם מספקת את השרברב המומלץ ביותר באשקלון על ידי הציבור הרחב. לאחר השארת פרטים או חיוג למספר 0733285313 תוך זמן קצר תקבלו שיחה מאינסטלטורים בעלי הדירוג הגבוה ביותר.

הזמינו שירות כעת באמצעות אתר האינטרנט. או באמצעות הודעת SMS למספר 2144 או חיוג בטלפון *2144. 

[kkstarratings id=2854]
לחצו וחייגו לאינסטלטור מומלץ בחיפה 0733285313