אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

ניסור וקידוח בבטון בהרצליה


קידוח בטון

ניסור וקידוח בבטון בהרצליה 

לשירות חייגו 077-364-9586

מחפשים ניסור וקידוח בבטון בהרצליה? הגעתם למקום הנכון!

עבודות חיתוך וניסור בטון מיועדת למקצוענים בתחום בלבד. מעצם היותה עבודה מסוכנת, יש לבצע אותה בדיוק רב ותוך אפיון מרחבי של המקום בו תתבצע העבודה. עבודת הניסור דורשת ציוד מיוחד, ידע, ניסיון בתחום ומיומנות מקצועית, וזאת על מנת להגיע לתוצאות הראויות. זוהי עבודה בעלת אחריות רבה הכוללת מספר שלבים מקדימים. אמנם ניסור וקידוח הם שתי פעולות העוסקות במשטחי בטון קשים, אך קיימים מספר הבדלים מהותיים ביניהן. השילוב בין שתי פעולות אלו הוא זה המביא לתוצאות מושלמות.

 

מהו קידוח בטון?

קידוח בטון נעשה בעזרת מקדחים מיוחדים ומטרתו היא לקדוח פתחים קטנים (גדולים או מרובעים) בקירות הבטון, המשמשים בעיקר להעברה של צנרת מים, תעלות מיזוג אוויר, חוטי חשמל ועוד.

למה קידוח בטון משמש? קידוח בטון נפוץ בזמן שיפוצים, למשל יצירת פתח למייבש הכביסה, פינוי עשן או פתחי אוורור, הכנה להתקנת מיזוג אוויר.. חפירה של תעלות מים וחפירות בתוך מנהרות.

 

מהו ניסור בטון?

ניסור בבטון מתבצע תוך שימוש במסור עוצמתי המנסר חתיכות בטון גדולות. מטרתו של ניסור בטון היא לפתוח פתחים גדולים בקירות בטון, כגון חלונות ודלתות. בנוסף הוא משמש לפירוק והריסה של גשרים, מבנים חזקים או כל דבר העשוי מבטון.

למה ניסור בטון משמש? חילוץ נפגעים מקריסת מבנים. הכנה לבניית התקנים כגון חלונות ודלתות בעת שיפוץ המבנה.

 

על מנת למצוא חברה מוסמכת ומנוסה לקידוח וניסור בטון בהרצליה, מומלץ להשתמש במערכת 2144 של דף הזהב. מערכת 2144 הינה מערכת שירות חינמית שעובדת עם אנשי מקצוע מקצועיים ואמינים.

בעת השימוש במערכת, היא מוצאת עבור המשתמש את החברה האמינה, המקצועית וההוגנת ביותר. לאחר מתן השירות, הלקוח מתבקש לדרג את נותן השירות על פי שביעות רצונו. באופן זה, המערכת מוודאת שכל בעלי המקצוע שברשותה הם אכן אמינים ומקצועיים. המערכת מתבססת באופן אובייקטיבי על חוות דעת וציונים של לקוחות קודמים. באופן זה, היא מאפשרת ללקוחות הבאים לקבל שירות מהחברה המומלצת ביותר ע"י הציבור.  

ניתן להשתמש במערכת באמצעות אתר האינטרנט, שליחת הודעת SMS למספר 2144 או חיוג בטלפון למספר *2144.

ניסור וקידוח בבטון בהרצליה
Rate this post

לשירות ניסור וקידוח בבטון בחיפה לחצו כאן לחיוג 077-364-9586 0773649586