אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

הובלות דירות משרדים ותכולה בהרצליה


הובלות - מובילים

 

חברת הובלות מומלצת בהרצליה -חייג עכשיו 0733285227

 

 

חברת הובלות בהרצליה 

מחפשים הובלות דירה או משרד בהרצליה?

מעבר דירה הוא תהליך מוכר הנתפס כמייגע ומעייף. ישנה התעסקות רבה עם מעבר דירה, התעסקות שקודמת ליום המעבר עצמו, כדוגמא: חשבונות שיש להסדיר, סידורים שעלינו לערוך, וכמובן האריזה עצמה, הגוזלת מאיתנו לא מעט זמן, אנרגיה ועצבים.
בשל חשיבותו של שלב זה, שכירת שירותיה של חברת הובלות מקצועית ואמינה היא חיונית.
חברת הובלות בהרצליה מאפשרת מעבר דירה קל ומוצלח, ללא חשש לכל נזק לרכוש!

חברת הובלות מומלצת בהרצליה מספקת סוגים שונים של שירותי הובלות ביניהם:

הובלות דירה: העברה של חפצים מדירה ישנה לדירה חדשה. הובלה זו כוללת גיוון רחב בחפצים המועברים. ההובלה כוללת רהיטים וחפצים כבדים וכן פריטים קטנים ושבירים. מה שהופך אותה למורכבת ומצריכה תכנון מקדים רב.
הובלות משרד:  שירות נוסף שמספקת חברת הובלות היא הובלת משרד. הובלה זו היא הובלת תכולה של משרד, בניגוד להובלה של תכולת דירה. הציוד המועבר בהובלה זו כולל ריהוט משרדי, מחשבים, מסמכים וציוד משרדי נוסף.

הזמנת חברת הובלות מוסמכת בעלת רישיון עסק באמצעות מערכת 2144

לבחירת חברת הובלה חשיבות רבה. בחירת חברה אשר אינה מתאימה לצרככם או שאיננה אמינה, עשויה לפגוע בתהליך המעבר ואף לגרום נזק לרכוש!
כדי למנוע זאת, אספנו עבורכם מספר טיפים שיעזרו לכם לבחור את חברת ההובלות הבטוחה:

  • לפני תחילת החיפוש, ערכו רשימה מפורטת הכוללת את פרטי ההובלה בה אתם מעוניינים כמו למשל: מחיר, רשימת פרטי תכולת הבית/משרד, המרחק בין הנכס הישן לחדש, ביטוח נזקי רכוש ,פיצויים על איחורים במתן השירות ועוד.
  • השוו בין מספר חברות ההובלה שבידיכם, שימו דגש על הביקורות והציון הניתן לבעל העסק, וכן על גמישות והיענות שלו לקריטריונים שציינתם ברשימה.
  • מאחר והובלה היא עסק יקר, תשאפו לצמצם עלויות עד כמה שניתן: בררו ממנהלי החברה מה תהייה הציפייה לטיפ, ומכאן השאירו את ההחלטה על גובה הטיפ בידיכם בהתאם לטיב ההובלה.

דף הזהב ומערכת 2144 עובדים עם אנשי מקצוע רציניים ומוסמכים בלבד, העוברים בדיקה וסינון. בנוסף, אנו מתבססים באופן אובייקטיבי על המלצות המתקבלות מהציבור שקיבל שירותים אלו ובכך מבטיחים את השירות האיכותי ביותר.

ניתן להזמין שירות הובלות באמצעות אתר האינטרנט, שליחת הודעת SMS למספר 2144 או חיוג למספר *2144.

[kkstarratings id=2761]
לחץ כאן לחיוב לחברת הובלות בהרצליה 0733285227
הובלות דירות משרדים ותכולה ערים

לרשימת הערים המלאה