אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

אינסטלטור באשדוד


אינסטלטור-שרברב

אינסטלטור מומלץ באשדוד 24/7

חייגו עכשיו

073-3285311

או מלאו פרטים

 

 
Form image

אינסטלטור באשדוד 

השרברבים אצלנו זמינים לשירותך 24 שעות ביממה, אמינים ומעניקים מחיר אטרקטיבי ללקוחותינו. קבלו אינסטלטור באשדוד מומלץ ומוסמך המטפל בכל סוגי התקלות כמו: פתיחת סתימות, נזילות, פיצוצים, פיצוצי צנרת, סדקים בצנרת, קורוזיה, בלאי, החלפת קווים, החלפת ריצוף, תיקוני אינסטלציה כלליים, מומחיות ומקצועיות, איתור נזילות מים, עבודות אינסטלציה שונות בהתאם לצורך.

 

תקלת חירום באינסטלציה - אינסטלטורים מומלצים באשדוד | חייגו 073-3285311

ברז דולף באמצע הלילה או צינור שהתפוצץ בשעה מאוחרת הינן תקלות חירום המחייבות מומחה שירותי אינסטלציה ופניה לאיש מקצוע  במתכונת חירום, המצב לא נעים אך מחייב טיפול מיידי בגורם הבעיה.

לכן עבור בעיות בצנרת כמו למשל: סתימות במערכת הניקוז, ברזים פגומים, שירותים מקולקלים, ראשי מקלחת שבורים, איתור נזילות מים וצינורות רועשים או קפואים, הכנת מערכת המים לקראת החורף, לחץ מים נמוך מהברזים או מקרי חירום כגון פיצוץ בצינורות, כדאי תמיד לפנות מיידית למומחה שירותי אינסטלציה ולשכור את שירותיו של אינסטלטור מקצועי ומיומן אשר יטפל בבעיה ויוודא כי לא תחזור על עצמה.

 

כיצד פועלת מערכת 2144 ?


לאחר שימוש בשירות שלנו, השרברב בעל הדירוג הגבוה ביותר יוצרת קשר עם הלקוח ומתאמת את פרטי העבודה, וכל זאת תוך מספר דקות. לאחר שהתבצעה העבודה, הלקוח מתבקש לדרג את החברה ע"פ שביעות רצונו מהעבודה. המערכת דואגת בכל רגע נתון לכך שכל בעלי המקצוע אשר ברשותה רציניים ומוסמכים לעבודתם בתחום. היא משתמשת בדירוג שהתקבל מלקוחות קודמים וכך בעצם מספקת את האינסטלטור המומלץ ביותר על ידי הציבור הרחב. לאחר השארת פרטים תוך זמן קצר תקבלו שיחה מהחשמלאים בעלי הדירוג הגבוה ביותר.

הזמינו שירות כעת באמצעות אתר האינטרנט, הודעת SMS למספר 2144 או חיוג בטלפון *2144. 

[kkstarratings id=2859]
לחצו וחייגו לאינסטלטור באשדוד 0733285311